Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Małopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Andrychów: co jedzą i piją nasze dzieci

13.03.2013, Kluby zdrowia

Nasze dzieci źle się odżywiają i piją zbyt dużo sztucznych, słodzonych napojów. Dlaczego jest to niebezpieczne? O tym już 20 marca na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Andrychowie, działającego przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Na poprzednim, lutowym spotkaniu klubu prelegent Adam Miarka omówił wyniki długoletniego i przełomowego badania nad chorobą Alzheimera. Okazało się, że kluczem do pokonania tej wyniszczającej choroby jest pozytywne myślenie. Wyniki badania pokazały, że prowadząc pełne znaczenia, aktywne fizycznie i intelektualnie życie, pozostając w pozytywnych relacjach międzyludzkich, mając wiele ciekawych i bogatych przeżyć, które warto pamiętać i nimi się dzielić, sprawiamy, że nasz organizm, a w szczególności umysł, zachowuje przez długie lata wysoką sprawność.

Gościem kolejnego spotkania Klubu Zdrowia w Andrychowie będzie promotor zdrowia Iwona Deperas. Prelegentka opowie o tym Jak zdrowo żywić nasze dzieci. Dowiemy się, co nasze pociechy powinny jeść, a czego unikać. Prowadząca szczególną uwagę poświęci szkodliwości napojów energetyzujących. Niestety to produkty, po które dzieci chętnie sięgają, nie zdając sobie sprawy z ich szkodliwości. Według statystyk Polacy wypijają tygodniowo ponad 1 mln puszek takich napojów.

Zajęcia klubu zdrowia są bezpłatne. Odbędą się 20 marca w szkole podstawowej nr 4 (ul. Włókniarzy 10a). Początek spotkania o godzinie 18.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
ul. Lubelska 25
30-003 Kraków

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij