Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Małopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Andrychów: co najskuteczniej gasi pragnienie?

13.06.2014, Kluby zdrowia

Nadchodzi upragnione lato, a wraz z nim upały. Jak poradzić sobie z pragnieniem? O tym już 18 czerwca podczas zajęć Klubu Zdrowia w Andrychowie.

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Andrychowie zapraszają na ostatnie przed wakacjami spotkanie klubu zdrowia. Prelegent i kierownik klubu w jednej osobie, Adam Miarka, opowie o odczuwaniu pragnienia i przedstawi wyniki ciekawych badań naukowych.

Spacer w upalny dzień w centrum miasta, przebywanie w nieklimatyzowanych pomieszczeniach czy też jazda rozgrzanym niczym piekarnik samochodem powodują, że od razu sięgamy po butelkę lodowatej wody, coca-coli, kupujemy wielką porcję lodów, po prostu cokolwiek zimnego. Niestety to nie najlepszy pomysł na to, by pomóc sobie w gorące dni. Ulga przyjdzie, ale na chwilę. Co zatem zrobić, by skutecznie ugasić pragnienie? Szczegóły na spotkaniu klubu zdrowia.

Prelegent przedstawi i omówi m.in. wyniki ciekawych badań naukowych dotyczących uczucia pragnienia. Poznamy także przyczynę, dlaczego Mount Everest pozostał niezdobyty przez wiele lat, mimo że chętnych na zostanie pierwszym zdobywcą najwyższej góry świata wcale nie brakowało!

Zajęcia andrychowskiego klubu odbędą się w środę, 18 czerwca, jak zwykle w Szkole Podstawowej nr 4, przy ul. Włókniarzy 10a. Początek o godz. 18.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej:.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
ul. Lubelska 25
30-003 Kraków

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij