Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Małopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Czechowice-Dziedzice: wolontariusze opowiedzą o zdrowiu. Wstęp wolny!

22.02.2017, Kluby zdrowia

W Czechowicach-Dziedzicach ruszają spotkania klubu zdrowia. To darmowe i skierowane do każdego spotkania poświęcone promowaniu zdrowego stylu życia. Pierwsze zajęcia organizowane przez wolontariuszy czechowickiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) już w marcu. Zapraszamy!

Siedzący tryb życia, praca biurowa, brak ruchu to prosta droga do problemów ze zdrowiem. Wszyscy albo prawie wszyscy o tym wiedzą. Wiedzą również, że podstawą piramidy zdrowego stylu życia jest ruch, a następnie prawidłowe odżywianie. Jednak tę powszechnie znaną teorię mało kto wciela w życie. Powody są różne. Brak czasu, brak motywacji, czasem po prostu nie wiadomo od czego zacząć...

Zacząć można, przychodząc na spotkanie Klubu Zdrowia w Chechowcach-Dziedzicach! Prelegenci – promotorzy zdrowia, dietetycy oraz pasjonaci zdrowego stylu życia spotkanie po spotkaniu wprowadzą nas w temat zdrowego stylu życia i podpowiedzą, jak zacząć przygodę ze zdrowym odżywianiem. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę, 1 marca w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Niepodległości 42. Początek o godzinie 18. Wstęp wolny!

W programie oprócz ciekawego wykładu także degustacja zdrowych potraw.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Załączniki

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
ul. Lubelska 25
30-003 Kraków

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij