Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Małopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Kraków: historia i rysunek w Szkole Seniora. Wstęp za darmo!

7.05.2014, nieprzypisany

Jakim jestem typem osobowości, jakie postępy robię w angielskim, czy mam szansę zostać harcerzem? Między innymi na te pytania mogli sobie odpowiedzieć uczestnicy ostatniego, kwietniowego spotkania Szkoły Seniora. Kolejna okazja do miłego spędzenia czasu i pogłębienia swojej wiedzy już w najbliższą niedzielę, 11 maja. Wstęp wolny.

Szkoła Seniora to cykliczne spotkania prowadzone przez krakowskich studentów dla osób 60+ oraz wszystkich chętnych wziąć udział w programie. Realizatorką przedsięwzięcia jest Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Małopolski. W programie zajęć są m.in. lekcje języka angielskiego. Ostatnie spotkanie rozpoczęło się właśnie od 10-minutowej powtórki z tego języka, po czym odbyły się dwa wykłady: Jakim jesteś typem osobowości? oraz Wspólnota i działalność harcerzy. Uczestnicy mogli obejrzeć m.in. film przedstawiający dzień z życia harcerza oraz rozwiązać test wskazujący, jakiego rodzaju temperamentem dysponują.

Jak podkreślają organizatorzy, ze Szkoły Seniora korzystają nie tylko sami seniorzy, ale też młodzi prowadzący. Osoby starsze dzielą się przecież swoim doświadczeniem, czemu sprzyja interakcyjny charakter programu.

Na najbliższym spotkaniu student historii Tomasz Krzyżowski opowie nieco o dziejach starożytnych (wykład Upadek Starożytnego Babilonu). W drugim wykładzie prowadzonym przez Magdalenę Dużej dowiemy się więcej na temat animacji rysunkowej w Polsce i za granicą. W przerwie między wykładami jak zawsze będzie możliwość skorzystania z bufetu.

Początek zajęć 11 maja, o godz. 16 w pomieszczeniach użyczonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, przy ul. Lubelskiej 25.

(aw)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
ul. Lubelska 25
30-003 Kraków

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij