Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Małopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Tarnów: Jak z posiłków czerpać zdrowie

23.05.2018, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Tarnowie zaprasza na majowe spotkanie, tym razem z Lidią Szłowieniec, technologiem żywienia. Opowie ona o tym, jak dzięki zmianom w diecie możemy wzmocnić i oczyścić nasz organizm z toksyn. Wstęp wolny.  

Zdrowe odżywianie obok aktywności fizycznej i kontroli stresu należy do istotnych czynników mających wpływ na długość i jakość życia. Jest wiele pomysłów na zdrową dietę – od diety Kwaśniewskiego po żywienie z zastosowaniem wyłącznie surowych owoców i warzyw. Jak znaleźć równowagę w odżywianiu i co na temat odmładzania, oczyszczania i wzmocnienia organizmu mają do powiedzenia autorytety z zakresu żywienia? O tym na spotkaniu klubu zdrowia pt. „Odmładzanie dietą” opowie pani Lidia Szłowieniec, technolog żywienia. Początek spotkania organizowanego przez Fundację Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Małopolski w środę, 30 maja, o godz. 17 w Tarnowie, przy ul. Sokoła 11. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy w programie oprócz wykładu przewidzieli także proste badania (mierzenie ciśnienia) i degustację zdrowych potraw.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
ul. Lubelska 25
30-003 Kraków

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij