Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Małopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

O nas

Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Małopolski to Fundacja, która w swoich działaniach jest bardzo aktywna na wielu polach. Wolontariuszom nie brakuje twórczych pomysłów do tego, by objąć zasięgiem działań kolejne osoby lub społeczności.

Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Małopolski składa się aż z 9 Filii:

Każda z nich prowadzi działania i projekty dostosowane do potrzeb na danym terenie.

Andrychowie, Rabce Zdrój i Chrzanowie prowadzimy wiele działań z zakresu profilaktyki zdrowia – w tych filiach działają bezpłatne Kluby Zdrowia, w których prelegenci (lekarze, dietetycy, promotorzy zdrowia) uczą w jaki sposób, dzięki zmianie nawyków, zachować zdrowie albo je odzyskać. Odpowiadają na pytania: jak zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia wielu schorzeń i niedomagań organizmu, jak hamować rozwój chorób cywilizacyjnych, w jaki sposób oczyścić i zregenerować ciało, przywrócić sprawność fizyczną lub jak  przywrócić równowagę psychiczną i poprawić jakość życia.

W Krakowie odbyło się już wiele programów odwykowych, realizowana była pomoc żywnościowa jak również koncerty charytatywne.

Działalność Filii w Leksandrowej skupia się przede wszystkim na profilaktyce zdrowia.

Filia Oświęcim to pomoc dzieciom – różnorodne akcje pomocowe mające na uwadze przede wszystkim najmłodszych np. Kurtka dla malucha lub Noworoczny Upominek.

Filia w Tarnowie działa na wielu różnych płaszczyznach: organizujemy np.  programy dla dzieci, programy odwykowe jak np. kurs rzucania palenia i spotkania w ramach  klubu zdrowia.

Szeroki wachlarz działać pozwala nam objąć pomocą wielu mieszkańców Małopolski. Wierzymy, że okazane wsparcie, zachęci innych do przekazywania podobnej dobroci i troski kolejnym ludziom.

Dzięki każdej wpłacie, darowiźnie, pomocy rzeczowej czy środkom wpłaconym w ramach 1 procenta podatku niesiemy pomoc osobom chorym, cierpiącym, ubogim, starszym, samotnym, dotkniętym kalectwem, wykluczonym społecznie, bezrobotnym i uzależnionym. Na sercu leżą nam również dzieci i młodzież.

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób możesz przyłączyć się do powyższych inicjatyw, wystarczy proste jednorazowe działanie: przekaż nam swój 1 procent podatku – to nic nie kosztuje, a razem możemy zmienić rzeczywistość wielu osób!  Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Małopolski posiada status organizacji pożytku publicznego (STATUS OPP), co oznacza, że możesz przekazać 1% podatku właśnie nam! 

Ważne dokumenty

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
ul. Lubelska 25
30-003 Kraków

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij